خدمات پرینت سه بعدی – نمونه سازی سریع

خدمات پرینت سه بعدی

پرینت سه بعدی

ارایه دهنده خدمات پرینتر ۳ بعدی و خدمات پرینت سه بعدی , سرویس پرینتر سه بعدی و سرویس پرینتر ۳ بعدی.

گروه پاسارگاد اعتقاد دارد که پرینت سه بعدی در هر زمینه ای و هر صنعتی و برای همگان کاربرد دارد.

پرینتر ۳ بعدی (۳D printer)  به عنوان یک روش تولید افزونه ای، در راستای کاهش هزینه و زمان ساخت نمونه ی اولیه طرح، به عنوان بهترین انتخاب محسوب می شود. پرینت سه بعدی مورد استفاده برای معماران، مهندسان، طراحی صنعتی، طراحی نمونه های جدید، تجهیزات کمیاب و مهندسان مکانیک و دانشجویان خلاق می باشد.

خدمات پرینت 3 بعدی

پرینت سه بعدی

پرینتر سه بعدی در ۳ محور طولی، عرضی و ارتفاع حرکت کرده و با قرار دادن لایه هایی از جنس پلاستیک نمونه نهایی را می سازد.

در سالهای اخیر تنها شرکت های بزرگ از این فن آوری بهره مند بودند. ولی با فراگیر شدن استفاده از پرینتر ۳ بعدی (سه بعدی) این فن آوری در اختیار عموم قرار گرفته است.

پرینتر دو اکسترودر شرکت آرمان ویژن یکی از بهترین پرینتر های نیمه صنعتی، جهت به واقعیت تبدیل کرن طرح های شما می باشد. این پرینتر قابلیت پرینت با دو رنگ به صورت همزمان و همچنین دو نوع ماده را دارا می باشد. موادی که جهت پرینت نمونه مورد استفاده قرار می گیرند عبارتند از ABS, PLA, PVA, Nylon

پرینتر 3 بعدی formlab

Multitask 3D printer

پرینتر سه بعدی چند کاره – پ

لازم به ذکر است که حلال ABS  استون  و حلال  PLA، تترا هیدرو فوران و PVA، حلال در آب می باشد. لذا می توان با ترکیب مواد مختلف در زمان استفاده از پرینتر ۳ بعدی (۳D printer)  قطعات پیچیده و یا حتی متحرک را پرینت گرفت.

گروه پاسارگاد ، سرویس پرینت سه بعدی (۳ بعدی)  طرح ها را، با هزینه ای کاملا مناسب و زمانی کوتاه در اختیار شما قرار می دهد.

جهت استفاده از این سرویس فایل ۳ بعدی (۳D) طرح خود با فرمت  STL و یا OBJ را در اختیار ما قرار دهید تا زمان و هزینه اجرای پروژه تان را در اختیارتان قرار دهیم.

شما می توانید نکات مرتبط با سرویس پرینت سه بعدی را در لینک زیر مشاهده نمایید.

همچنین می تواتید با استفاده از سرویس اسکن سه بعدی، و پس از اسکن کردن نمونه مورد نظرتان، فایل ۳ بعدی اسکن شده را بوسیله پرینتر ۳ بعدی شرکت آرمان ویژن نمونه سازی نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *